BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Ana Sayfa / Arkabahçe / Arka Bahçe’nin 3. sayısı çıktı!

Arka Bahçe’nin 3. sayısı çıktı!

naldovenMevsimlik edebiyat dergisi “Arka Bahçe”nin ilkbahar sayısı çıktı. Khora Yayınlarından çıkan dergide şiir, düzyazı, röportaj, öykü gibi türlerin yanı sıra karikatür ve fotoğraf gibi eserler de yer almakta. Editörlüğünü Firuzan Nalbantoğlu’nun yaptığı derginin tasarımı Ömer Tatlısu’ya kapak çizimi ise İnci Kansu’ya ait. “Arka Bahçe”de onlarca farklı şair ve yazarımızın eserleri yer almakta.

Mevsimlik edebiyat dergisi “Arka Bahçe”nin ilkbahar sayısı çıktı. Khora Yayınlarından çıkan dergide şiir, düzyazı, röportaj, öykü gibi türlerin yanı sıra karikatür ve fotoğraf gibi eserler de yer almakta. Editörlüğünü Firuzan Nalbantoğlu’nun yaptığı derginin tasarımı Ömer Tatlısu’ya kapak çizimi ise İnci Kansu’ya ait. “Arka Bahçe”de onlarca farklı şair ve yazarımızın eserleri yer almakta.

Dergide imzası bulunan edebiyatçılar, karikatüristler ve “genç fidanlar” şöyle: Filiz Naldöven, Ulus Irkad, Mehmet Kansu, Ceyhan Özyıldız, Zeki Ali, Mehmet Levent, Aliye Ummanel, Ziya Ormancıoğlu, Özgen Balcı, Nafia Akdeniz, Serkan Soyalan, Erol Refikoğlu, Yıltan Taşçı, Arif Albayrak, Serhan Gazioğlu, İrem Yıldırım, , Emre İleri, Tüge Dağaşan Şakiroğlu, Başak Önel, Nehir Demirel, Burak Kurtçebe, Nehir Özkızan, Sonat Yurtçu, Sadiye Ada Ramadan.

70 sayfa ve 5TL olan dergide, son üç ayda çıkan Kıbrıs kitaplarının tanıtımı da bulunuyor.

Kıbrıs Türk Edebiyatı’na önemli katkılar sunma iddiasıyla yayın hayatına devam eden “Arka Bahçe”yi, okurlar, Khora Kitap Cafe’den ve tüm gazete bayilerinden temin edebilir.

şuna da bir bakın

Zeki Erkut’un Yeni Romanı “KRAL” Okurlara Tanıtıldı

Zeki Erkut’un yeni romanı “KRAL”, Lefkoşa’nın yeni mekanı Mod Cafe’de gerçekleştirilen bir etkinlikle okurlara tanıtıldı. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir