BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Ana Sayfa / Etkinlikler / Defteralı yaşatılıyor

Defteralı yaşatılıyor

d4    Çetinkaya Kulübü ve Kıbrıs futbolunun önemli isimlerinden biri olan Mustafa Defteralı anısına Bülent Dizdarlı’nın kaleme aldığı biyografi kitabı dün Çetinkaya Kulüp Lokali’nde tanıtıldı

BÜYÜK İLGİ GÖSTERİLDİ: Bülent Dizdarlının kaleme aldığı “Efsaneden Doğan Efsane-Mustafa Defteralı” biyografi kitabının tanıtım ve imza gününe KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, Çetinkaya Başkanı Meriç Erülkü, merhum Defteralının ailesi ve birçok seçkin konuk büyük ilgi gösterdi. Kitap satışının da gerçekleştiği tanıtım gününde kitap satın alanlar Dizdarlıya kitaplarını imzalattı

Okan KARADEMİR

d1Çetinkaya Kulübü ve Kıbrıs futbolunun önemli isimlerinden biri olan Mustafa Defteralı anısına Bülent Dizdarlının kaleme aldığı “Efsaneden Doğan Efsane-Mustafa Defteralı” biyografi kitabı dün Çetinkaya Kulüp lokalinde tanıtıldı.
Kitap tanıtım ve imza gününe Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, Çetinkaya Başkanı Meriç Erülkü, merhum Defteralının ailesi ve birçok seçkin konuk büyük ilgi gösterdi.
Tanıtım öncesinde Dizdarlı yaptığı açıklamada, “Futbolumuzun efsanelerinden biri olan Mustafa Defteralının kitapta özel hayatı, ailesi, d2sporculuğu, kulüp yöneticiliği, antrenörlüğü gibi konulara değinildi. Bu tür biyografi kitaplarında genelde konu olan kişi övülür ancak biz Defteralıyı sadece övmedik” dedi.

 

 

 

d5Merhum Mustafa Defteralının kendi ismini verdiği yeğeni Mustafa Defteralı yaptığı konuşmada kitapta emeği olan herkese teşekkür etti ve Dizdarlıya Defteralı ailesi adına bir teşekkür plaketi sundu.
KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu ise ülke futboluna büyük emek vermiş bu tür değerli insanları unutmamak adına bu kitabın çok önemli olduğunu, kendisinin kitabı 2 defa okuduğunu, ancak bütün her şeye vakıf olabilmek adına kitabı 3 kere daha okuyacağını söyledi.
Yapılan konuşmaların ardından kitap satışı yapıldı ve kitapları satın alan kişiler Bülent Dizdarlıya kitaplarını imzalattı.
Mustafa Defteralının hayatını kaleme alan Bülent Dizdarlı, kitabı “Efsaneden Doğan Efsane-Mustafa Defteralı” adı ile Khora Yayınlarından hayata geçirmişti.

 

d3

şuna da bir bakın

Zeki Erkut’un Yeni Romanı “KRAL” Okurlara Tanıtıldı

Zeki Erkut’un yeni romanı “KRAL”, Lefkoşa’nın yeni mekanı Mod Cafe’de gerçekleştirilen bir etkinlikle okurlara tanıtıldı. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir