BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Ana Sayfa / Etkinlikler / Omorfo Khora’da “Karalanmış Dizelerden Unutulmuş Duygulara” Kitabının Tanıtımı ve Şiir Gecesi Gerçekleştirilecek

Omorfo Khora’da “Karalanmış Dizelerden Unutulmuş Duygulara” Kitabının Tanıtımı ve Şiir Gecesi Gerçekleştirilecek

Khora Yayınları’nın son çıkan kitabı “Karalanmış Dizelerden Unutulmuş Duygulara”, 19 Aralık Çarşamba akşamı Omorfo Khora’da tanıtılacak. Saat 19.00’da başlayacak olan etkinliğe kitabın yazarları Fatoş Muhtaroğlu ve Feray Karahüseyin ile editörü Şifa Alçıcıoğlu katılacak. Hem kitap tanıtımının olacağı hem de şiirlerin okunacağı etkinlikte, okurlar da kitap alarak yazarlara imzalatma imkanı bulacaklar. Bu şiir dolu geceye, tüm şiir ve edebiyat severler davet edildi.

Khora Yayınları’nın 64’üncü kitabı olan eser, 72 sayfa olup aşk, dostluk, bitişler, başlangıçlar, hüzün, umut gibi farklı temalarda şiirler içermekte.

Fatoş Muhtaroğlu ve Feray Karahüseyin şöyle sesleniyor okurlara:

“Mazinin en uç noktalarında kalan unutulmuş duygularımızı derledik bu kitapta. Kendimize bile itiraf edemeyip karaladığımız dizeleri yeniden kaleme aldık. Büyülü anları hatırlayıp duygu seli içerisinde sunduk sizlere. Yer yer kendi yaşanmışlıklarınızdan izler bulacaksınız mısralarımızda. Yer yer unutulmuş duygularınızı, yüreğinizde karaladığınız satırları hatırlayıp, belki de büyüsüne kapılıp, sizler de bu duygu denizinin eşsiz birer damlası olacaksınız.”

şuna da bir bakın

“Arka Bahçe” Edebiyat ve Dergi Söyleşisi Lefkoşa Khora’da Gerçekleştirildi

“Arka Bahçe” kültür ve edebiyat dergisinin yazarları ve okurları Lefkoşa Khora Kitap Cafe’de gerçekleştirilen bir ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir